Airbag beyin tamiri

Airbag (hava yastıkları) arabadaki önemli güvenlik önlemlerinden biridir. Kaza anında bu yastıklar sürücüyü ve önde oturan yolcuyu ciddi yaralanmalardan kurtarabilir. Hava yastıkları kaza anında direksiyondan, ön panelden ve pencere tarafından açılıp hemen kendini şişirir ve kaza sırasında çarpmaları engellemek için bir yastık görevi görür.

Yukarıdaki ciddi nedenlerden ötürü Airbag’i sürekli çalışır ve hazır vaziyette tutmak çok önemlidir. Eğer Airbag’lerin patladığı bir kaza geçirmişseniz, airbag tamirini gerçekleştirmek ve eski çalışır haline getirmek için Çakmak Oto Elektronik’e gelmenizi öneririz.

Çakmak Oto Elektronik Airbag tamiri

Eğer airbag ışıkları yanıyorsa, Çakmak Oto Elektronik size bu konuda yardımcı olacaktır. Kaza sonrasında airbag (hava yastıkları) eski yerlerine tekrardan yerleştirilmeli ve modüller yeniden takılmalı ya da sıfırlanmalıdır. Bu işlemler genellikle yetkili servislerde yeni modül siparişi ile gerçekleştirilir ve bu da size maddi yönden büyük yük olabilir. Fakat Çakmak Oto Elektronik airbag tamir ve modül sıfırlama işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor ve sizi de büyük bir maddi yükten kurtarıyor.

Adana’da profesyonel bir şekilde airbag tamiri yaptırmak istiyorsanız, bize sağ taraftaki iletişim sekmesine kullanarak ulaşabilirsiniz.

Çakmak Oto Elektronik iletişim